فروشگاه شرکت تجارت استیل رعد ارائه دهنده بهترین قیمت ها برای انواع فولاد ابزاری سردکار،گرمکار،ابزار کربنی،تندبر،زنگ نزن،سمانتاسیون،فولاد فنر،قالب پلاستیک،نسوز،قابل عملیات حرارتی،انواع اتومات و… از کارخانجات معتبر داخلی و خارجی،خرید ورق آلیاژی و انواع فولاد با بالاترین کیفیت را با فروشگاه شرکت تجارت استیل رعد تجربه کنید.

محصولات تولیدی رعد استیل

به همین راحتی خرید کنید.

درخواست خرید

ارتباط با مشاوران فروش جهت مشاوره و خرید از طریق تماس با شماره 54712- 021 با بارگذاری درخواست از سایت.

صدور پیش فاکتور

30 دقیقه بعد مشاور فروش پیش فاکتور را ارسال می کند و در صورت زمان بر بودن درخواست،سریعا به اطلاع شما می رسد.

درخواست خرید

ارتباط با مشاوران فروش جهت مشاوره و خرید از طریق تماس با شماره 54712- 021 با بارگذاری درخواست از سایت.

کنترل کیفیت

کالا به دقت فراوان توسط کارشناسان کنترل کیفیت بازرسی شده و در صورت تایید مجوز بارگذاری صادر می شود.

بارگیری و حمل کالا

کالاهای تایید کیفیت شده،پس از بارگیری بر اساس نرخ مصوب و مورد تایید شما، به مقصد ارسال می شود.

بزرگترین ارائه دهنده فولاد و ورق آلیاژی

قیمت رقابتی

شرکت تجارت استیل رعد به عنوان اولین فروشگاه اینترنتی فولاد در ایران،منصفانه ترین قیمت های بازار را به شما ارائه می دهد. برای اطلاع از آخرین قیمت های روز در ساعات اداری با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بیشتر

خدمات 24/7

ثبت سفارش از طریق سایت شرکت تجارت استیل رعد در 24 ساعت شبلنه روز و هر هفت روز هقته امکان پذیر می باشد. همچنین کارشناسان شرکت تجارت استیل رعد در اداری پاسخ گوی تماش شما هستند.

بیشتر

شرکت تجارت استیل رعد تعهد دارد که خدمات و محصولات تولیدی خود را در اسرع وقت با بهترین کیفیت و کوتاه ترین زمان تعیین شده به مشتریان همکاران در سراسر ایران ارائه دهد.

درباره ما

با بیش از نیم قرن تجربه در عرصه فولاد و بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه تولید فولادهای آلیاژی، رعد استیل به عنوان یکی از پیشگامان صنعت فولاد آلیاژی مطرح است. ما مفتخریم که با حذف واسطه‌ها، محصولات با کیفیت و قابل اعتماد خود را مستقیماً و بدون هیچگونه واسطه‌ای از کارخانه تا دست مشتریان می‌رسانیم. تعهد ما به شفافیت و کارایی در زنجیره تامین، نه تنها اطمینان از کیفیت را برای مشتریان ما به ارمغان می‌آورد، بلکه به آنها این امکان را می‌دهد که مستقیماً از منبع اصلی بهره‌مند شوند.

هدایت این رویکرد ار سوی مدیران ارشد ما، جناب آقای علیرضا دوست گزین و جناب آقای رضا دوست گزین صورت میگیرد، که هر دو با دانش و تجربه ی گسترده ی خود در صنعت فولاد، به عنوان نمادی از تعهد و تخصص ما، دراین حوزه شناخته می شوند. در رعد استیل ما به توانایی مان در ارائه محصولات فولادی درجه یک و پشتیبانی از نیازهای متنوع مشتریانمان افتخار می کنیم.

مقالات رعد استیل